Vale Hizmetimiz

Vale Hizmetimiz

Aracınızla ilgili sorunlar yaşadığınızda aracınızı adresimize getiremediğiniz durumlarda vale hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Trafik sırasında arızalanan aracınızın çekilmesi ve tamir atölyemize getirilmesi için zaman harcamak istemiyorsanız bu işi valemiz sizin yerinize yapacaktır.

Aracınızın arızalandığı noktayı bize bildirmeniz ve aracınızın anahtarlarını valemize teslim etmeniz halinde valemiz sorunsuz bir şekilde aracınızın bize ulaşımını gerçekleştirecektir. Aracınızın kaldığı yerden bize gelinceye kadar ki süreci içerisinde bütün sorumluluğunu valemiz üstlenecektir. Araçlarınızı emanet edeceğiniz vale personellerinin seçiminde büyük bir titizlik gösteren firmamız vale personellerini takip ederek aracınızın tamir atölyemize ulaşmasını güvence altına almaktadır.

Vale Hizmet Ayrıcalıklarımızda Neler Bulunuyor?

Araç Karşılama ve Araç Teslimi

Yetişmeniz gereken işler olduğunda aniden arızalanan aracınızı herhangi bir noktaya bırakmak zorunda kalabilir ve aracınızın bakım ve onarımı için güvenilir kişiler arayabilirsiniz. Bu noktada sizlere profesyonel ve güvenilir bir hizmet sunan adresimiz vale hizmeti ile aracınızı teslim alacaktır. Aracınızın arızalandığı noktadan alınması sırasında deneyimli ve dikkatli bir vale personelimiz görev yapacaktır.

Aracınızın bakım ve onarımı için adresimize getirilmesi de vale personelimiz tarafından gerçekleştirilecektir. Otomobilinizdeki sorunların ortadan kaldırılması ve gerekli testlerin yapılmasının ardından size teslim edilmesi gerektiği zamanda ise yine valemiz aracınızı size teslim edecektir.

Kurumsal Araçlarda Vale Hizmeti

Kurumsal çalışmalarda kullanılan araçların bakım ve onarım hizmetlerinde de yine Emotorange ekibimizden yardım alabilirsiniz. Kurumsal araçların sayısı ve bırakıldığı nokta fark etmeksizin bizi aradığınızda profesyonel valelerimiz araçlarınızı en kısa sürede adresimize getirecektir.

Deneyimli ve Güvenilir Vale

Aracınızı emanet edeceğiniz kişilerin araç kullanma konusunda profesyonel olması gerekir. özellikle vale hizmetinde daha da belirgin hale gelen şoförlük deneyiminde sizlere en iyi personeller ile hizmet vermekteyiz. Araçlarınızı en az sizin kadar dikkatli bir şekilde kullanacak olan valelerimiz sürüş üzerinde düzenli eğitimler almaktadır. Ayrıca araç teknolojileri konusunda da kendini geliştiren valelerimiz yeni nesil araçların kullanımına dikkat etmektedir.

Oldukça pahalı olan araçlarınızı valeye emanet ederken güven duygusunun da önemli olduğunu düşünüyorsanız Emotorange olarak sizlere bu konuda da güven sunabiliriz. Valelerimizi güvenilir kişilerden seçtiğimiz gibi kendi içerimizde oluşturduğumuz kontrol sistemi sayesinde araçlarınızın bulunduğu noktadan bize ulaşıncaya kadar ki yolculuğunu yakından takip ediyoruz.

Araç Ayarlarınız Sabit Kalıyor!

Vale hizmetlerinde genellikle araçlardaki ayarların değiştirilmesi büyük bir sorun olarak görülmektedir. Ancak adresimiz tarafından sunulan vale hizmetlerinde aracınızda sizin tarafınızdan oluşturulan hiçbir ayar üzerinde oynama ve ya değişiklik yapılmayacaktır. Araçlarınızı aynen bıraktığınız gibi almanızı sağlayacak olan valelerimiz bu konuda titiz bir kullanım hizmeti verecektir.

Esnek Zamanlı Vale Hizmetleri

Çalışma saatleri içerisinde araçlarınızda oluşacak sorunlarda kolaylıkla vale hizmetinden faydalanabilirsiniz. Ancak oldukça geç ya da çok erken saatlerde vale hizmeti bulmanız kolay olmayabilir. Bu durumu ortadan kaldırabilmek adına sizlere esnek zamanlı vale hizmetleri sunmaya çalışıyoruz. Ekibimizi her geçen gün güçlendirerek müşterilerimize en iyi hizmeti sunabilmek amacıyla esnek zamanlı vale çalışmalarımızı aktif ediyoruz. Ayrıca çok yoğun olan zamanlarda dahi size hizmet verebilmek adına vale personel sayımızı güncelleyebiliyoruz. Zaman kayıplarını en aza indirmeyi hedeflediğimiz bu çalışma sayesinde araçlarınızı daha kısa sürede teslim almanızı amaçlıyoruz.

Müşteri Memnuniyetini Puanlıyoruz!

Vale hizmetimizin kalitesini artırabilmek adına sizlere sunduğumuz hizmet için puanlama ve görüş bildirme ayrıcalığı sunuyoruz. Vale hizmetlerimizi geliştirmemiz için görmüş olduğunuz aksaklıkları ya da vale hizmetimiz ile sunduğumuz avantajları bildirerek puanlama yapabilirsiniz. Daha sorunsuz bir araç deneyimi yaşamak için sizde ayrıcalıklarla dolu Emotorange dünyası ile tanışmalısınız.


 

Vale Hizmetimiz
×

Hoşgeldiniz WhatsApp Destek Hattı Online. Her Konuda Buradan Yazabilirsiniz. 7/24 Sizlere Hizmet.

Whatsapp Destek